Alcoholcontroles

10 november 2022


De gemeente komt weer met alcoholcontroles in ons clubhuis. Even denkend aan de boete die we eerder kregen, is het van belang dat de mensen van de bardienst attent zijn op het niet verstrekken van alcohol aan 18-minners.
Maar het is evengoed mogelijk dat een volwassen persoon zich overduidelijk dronken voordoet. Geef deze mysteryguest dan absoluut geen alcoholhoudend drankje meer. Weet dan, dat deze acteur jouw reactie test.
Tips:
- Vraag naar zijn ledenpas en check of deze persoon wel lid is van onze club of een clus die te gast is.
- Vraag of hij/zij met de auto is gekomen. Sleutels inleveren. Taxi bellen? Thuisbrengen?

Maar dus geen alcohol schenken. Wees scherp en laat je niet foppen en bekijk nog even de regels op: https://www.nocnsf.nl/wat-doet-nocnsf/sport-en-maatschappij/gezonde-sportomgeving/e-learning-verantwoord-alcohol-schenken

Het bestuur

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 35 526 1852

Tennisvereniging Huizen

Bovenmaatweg 94
1274 RN Huizen