Najaarscompetitie 2019

Dit zijn de voorlopige team-en klasse-indelingen (update 30 juni) voor de najaarscompetitie 2019. ALLE ingeschreven teams zijn geplaatst.
Uitslagen zijn te vinden op de homepage aan de rechterkant.

Starttijden

  • Vrijdagochtend: tussen 11.00 uur en 13:00 uur
  • Vrijdagavond: 19.00 uur
  • Zaterdagochtend 09:30 uur / Middag 14:00 uur
  • Zondag: Variabel vanaf 10:00 uur
  • Zondag Jeugd: 09.00 uur
  •  

Donderdag

DAMES 17+ 1 | 2de Klasse | Afdeling
Trudy Hidding (©)
Paulien Blom
Ineke Hemmes
Gerzée Dekkers
Sophie de Bievre

Vrijdag 50+

HEREN 50+ 1 | 2de Klasse | Afdeling 
Ilco Holsheimer (©)
Arie van der Roest
Evert van Eikenhorst
Wim Molenaar
Fons Krijnen
Hugo van der Lnden
  
HEREN 50+ 2 | 2de Klasse | Afdeling 
Ad van der Velde (©)
Aad van Venrooij
Wim Dercksen
Theo van den Akker
George Dofferhoff
 
GEMENGD 50+ 1 | 2de Klasse | Afdeling 
Sophia van Stokrom (©)
Lies Sommer
Paul van Stokrom
Huib Hockers
  
GEMENGD 50+ 2 | 2de Klasse | Afdeling 
Jan van den Berg (©)
Bas Molenaar
Ruud van Wessel
Marie-Anne Engels
Hettie Siemons
Kitty Calis
 
GEMENGD 50+ 3 | 2de Klasse | Afdeling 
Frederica Dijksman (©)
Alberdien Moll
Petra van Boeijen
Loes Veer
Wim Hecker
Antoon Verweij

Vrijdagavond

DAMES 35+ 1 | 3e Klasse | Afdeling 
Marina Kuus (©)
Petra van Boeijen
Marion van Sunder
Sandra Lamers
Marianne v.d. Veen
Tineke Arensman
 
DAMES 35+ 2 | 3e Klasse | Afdeling 
Wanda Renes (©)
Anouk Kos
Bernetta Pistorius
Karlijn van Tulder
Sandra Reinbergen
Veron de Zeeuw
  
DAMES 35+ 3 | 3e Klasse | Afdeling 
Petra Senteur (©)
Brigitte Aarsen
Marie-Therese Zuiker
Elsbeth v.d. Waerden
Wil van Domburg
Evelien van den Born
  
HEREN 17+ 1 | 2de Klasse | Afdeling 
Joppe Hillebrand (©)
Laurens Drooger
Aart-Jan Klein
Shafiq van den Enk
Jochem van der Linden
  
HEREN 17+ 2 | 2de Klasse | Afdeling 
Timon van der Roest (©)
Jan Tiel Groenestege
Rutger Geel
Robert Jan Visser
Sjoerd Boor
Leendert van Gaalen
  
HEREN 17+ 3 | 3de Klasse | Afdeling 
Maarten Stoop (©)
Patrick Polder
Max van den Born
Wim Takkebos
Marco Vonk
Jeffrey van den Berg
 
HEREN 17+ 4 | 3de Klasse | Afdeling 
Robin Schaap (©)
Thomas van der Hoeven
Martijn Molenaar
Leendert-Jan Wouda
Jorne Struiksma
Menko Oomkes
Hans Overmars
 
HEREN 17+ 5 | 3de Klasse | Afdeling 
Frank van den Akker (©)
Peter Comello
Jos Smits
Carlos Groen
Sjoerd van der Pol
Maikel van Wiggen
 
HEREN 35+ 1 | 3de Klasse | Afdeling 
Arie Kuus (©)
Peter van Tienen
Morné van Barrelo
Martijn Majoor
Peter Honing
Wilfred Vasseur
 
GEMENGD 17+ 1 | 1ste Klasse | Afdeling 
Mitchell Loggen (©)
Marloes Alberts
Eric Elzinga
Esmee van As
Michael Schierbeek
Sandra van Holst
 
GEMENGD 35+ 1 | 3de Klasse | Afdeling 
Wouter Beuerle (©)
Sandra Vermeule
Yvette Hassani
Petra Wortel
Wim Maasdam
Wijgert Schaap
Astrid Schaap

Zaterdag

DAMES 1 | 4de Klasse | Afdeling 
Heleen Cyrus (©)
Gerda de Weert
Evelien Brouwer
Marion van Sunder
Monique de Jong
Denise Post
Wendy Zaal
  
DAMES 2 | 4de Klasse | Afdeling 
Patty Bout (©)
Stephanie Gessel
Fleur Kos
Elise Vasseur
Quirina van Sunder
Esmee van der Horst
   
HEREN 1 | 2de Klasse | Afdeling 
Eddy Alberts (©)
Robbert van As
Mark Modderman
Danny Bakker
Frank Teune
Timo Klein
  
HEREN 2 | 2de Klasse | Afdeling 
Michael Schierbeek (©)
Eric Elzinga
Joris van der Bijl
Bas Schroder
Sander Vasseur
  
HEREN 3 | 2de Klasse | Afdeling 
Robert Weinberg (©)
Sebastiaan Smits
Erwin Vasseur
Patrick Bijlard
Chris Van Dieen
Roel van Steenhardt Carré
Arthur Toepoel
Patrick van Dijk
 
HEREN 4 | 3de Klasse | Afdeling 
Bas Knibbe (©)
Peter Roelofs
Hans Essers
Martijn Vos
Pim de Wit
Jan Blom
 
HEREN 5 | 3de Klasse | Afdeling 
Curt von Michaelis (©)
Martijn Pot
Rob Gerritsen
Paul Lauffer
Peter Honing
Marco Vonk
  
GEMENGD 1 | 2de Klasse | Afdeling 
Eddy Bruinsma (©)
George Cyrus
Mitchell Loggen
Sascha Blok
Sandra van Holst
Marleen Appel
Karen Heinsman
 
GEMENGD 2 | 2de Klasse | Afdeling 
Kim de Heus (©)
Anouk Dekker
Denise Wilman
Mark van Reeden
Michael de Heus
 
GEMENGD 3 | 3de Klasse | Afdeling 
Richard Hol (©)
Diana Hol
Francis Bout
Wim Wilman
Ruud Bout
  
GEMENGD 4 | 3de Klasse | Afdeling 
Maaike Munniksma (©)
Jacqueline Bom
Gerben Peters
Stijn Bom
 
GEMENGD 5 | 3de Klasse | Afdeling 
Marianne van der Veen (©)
Popko van der Veen
Wim Heerschop
Gerdine de Groot
Corine van der Meer

Zondag

HEREN 1 | 4de Klasse | Afdeling 
Jeffrey van den Berg (©)
Marnix van der Dussen
Randy Visser
Floris Roodheuvel
Bas Bakker
Rik van Diermen
   
DAMES 1 (Dubbel) | 2de Klasse | Afdeling 
Margriet Vonk (©)
Lotte Kruidenier
Judith Heijnen
Carla Theebe
Agnes de Jongh
Debby Luiten
Jacobien Hartong
 
GEMENGD 1 (Dubbel) | 2de Klasse | Afdeling 
Petra Wortel (©)
Ellen van der Horst 
Yvette Hassani 
Wouter Beuerle 
Patrick van der Horst 
Peter Honing

 

Ad
VCL TV Huizen Najaarscompetitie
[email protected] 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 35 526 1852

Address

Bovenmaatweg 94
1274 RN Huizen